Change Your World!

The Universe is sure you have noticed the energy arriving on your Earth plane by now.  If you have not experienced this before, this is your ‘primer’ to the next few weeks and months.  Your physical Earth is on a truncated time table to maintain your environment, therefore, your spiritual awareness has been put into overdrive so you may understand the infinite picture of what is really happening.  With each new leveling up, your mind, body and spirit are being fine-tuned to pick up on exactly what needs to be done in the highest and best to maintain your planet.  Please pay attention to this!  Each and every one of you has an important part in this new awareness…embrace it and know that, yes, you can change your world!  ~ Creator

11 thoughts on “Change Your World!

 1. Promise Nomonde Mafuya says:

  Each of us, together, can..
  😊🙏🏾

 2. Peggy says:

 3. Mor Alev says:

  Reblogged this on Mor Alev and commented:
  Dünyanızı Değiştirin!
  Dünya âleminize ulaşmakta olan enerjinin farkında olduğunuzdan Evren emin. Daha önce bunu deneyimlemediyseniz, bu sizin önünüzdeki haftalar ve aylar için “hazırlığınızdır”.
  Fiziksel Dünyanız ekolojik çevrenizi korumak ve sürdürmek için kısaltılmış bir zaman çizelgesinde. Bundan dolayı, gerçekten ne olduğuna dair sonsuz büyük resmi anlayabilmeniz için ruhani farkındalığınız da aşırı derecede hızlandı. Her bir yeni seviye yükselişinde zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz, gezegeninizin bakımı için hangi davranışların en yüksek ve en iyi olduğunu kolaylıkla bulmanıza yardımcı olmak üzere ince ayardan geçiriliyor.
  Lütfen buna dikkat edin! Bu yeni farkındalıkta her birinizin önemli bir rolü var. Onu kucaklayın ve bilin ki, evet, dünyanızı değiştirebilirsiniz! – Yaratan

 4. buuzu says:

  Really God, is a true scientist:He created the earth and suspended it on air with His power,their are suppended in orderly manner.

 5. buuzu says:

  There are gab between true scientist and natural scientist. True scientist conceived a matter spiritual before, createting it, with his power while natural scientist have the ideal of something spiritual and brought it to physical realm by moulding it to be a matter .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s